Про нас‎ > ‎

Матеріально-технічне забезпечення


Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у дошкільному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти» від 19.12.2017 №1633

У дошкільному навчальному закладі ведеться постійна та планомірна робота щодо матеріально-техничного забезпечення. Всі технічні засоби знаходяться в належному технічному стані, поставлені на облік, зберігаються відповідно до санітарно-технічних вимог. Заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу – є одним із провідних напрямків роботи завідувача та ради ЗДО.

Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти «Веселка» розташований у типовій двоповерховій споруді, побудований у 1981 році, проектна потужність якої складає 160 місць(наразі функціонує тільки 25 місць).Територія закладу і розташовані на ній приміщення  відповідають санітарним нормам, площа приміщень складає 2325,2 м2, загальна площа території закладу – 4771 м2.

У ЗДО на сьогодні функціонує: 1 групове приміщення, із них: кабінет директора, методичний кабінет, музично-спортивна зала,  харчоблок, комора харчова, комора кастелянші, пральня. У дошкільному навчальному закладі створені належні умови для навчання та виховання дітей.

Кількість приміщень:

1. Навчальних:

– 1 групове приміщення, на ІІ поверсі;

- 1 музично-спортивна зала (ІІ поверх).

2. Підсобні:

- Комора для м’якого інвентарю та «костюмерна» - 1 кімната (І поверх),

- Харчоблок – 1 приміщення (І поверх),

- Комора – 1 кімнати (І поверх),

- Пральня 1 кімната (І Поверх).

3. Адміністративні приміщення:

- Кабінет директора – 1 кімната,

- Методичний кабінет – 1 кімната,


Ċ
Iryna Сhupylka,
24 вер. 2020 р., 04:18
Comments