Про нас‎ > ‎

Історичний нарис

ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
"ВЕСЕЛКА".


Поміж таємничими лісами, повними грибів та ягід, широкими полями, щердими на багаті врожаї,  тихо несуть свої води річки Рось та Росава. На їх берегах  мальовничо розкинулося село з давньою і славною історією з одноіменною назвою  Межиріч...

У  чарівному  і затишному селі Межиріч, на вулиці Центральна розкинувся дитячий садок «Веселка».

      У 1982 році  гостинно відкрив свої двері  та прийняв перших вихованців новозбудований дитячий садок. Новеньке подвір`я з  гойдалками та гірками, драбинками та каруселями радували око, а на чолі була молода завідувач Леонова Леся Миколаївна.

  Сама будівля дитячого садка розрахована на 7 груп, а було відкрито 4  групи.

   Вихованців гостинно зустрічали молоді талановиті працівники, що тільки влилися  в дружній колектив дитячого садка. Це вихователі: Демченко Галина Миколаївна, Чамата Ніна Василівна, Коваль Любов Василівна, Братаніч Таміла Борисівна, Коломієць Валентина Василівна, Тимошенко Катерина Степанівна, Лимаренко Оксана Дмитрівна.

  Старожили згадують, що завідувач Леся Миколаївна запам`яталася своїми відмінними здібностями керівника. З рідного садка вона і вийшла на пенсію. 

  На зміну їй прийшла  завідувач Бобро Людмила Василівна, яка успішно продовжувала справу своєї попередниці . За п`ять років, під час яких керувала Людмила Василівна, «Веселка» зміцніла педкадрами , вихователі набиралися досвіду, удосконалювали педагогічний процес, значно покращився рівень знань вихованців.      

    Ішли роки , змінювалися керівники – Лимаренко Оксана Дмитрівна, Горцевич Тетяна Анатоліївна, які залишили у стінах «Веселки» частку своєї душі.   Після них дитячий садок очолила Оторопчук Любов Богданівна, яка приклала  сили, щоб  садок став одним з найкращих садків. Всі її починання були помічені та підтримані у районі.  

    На зміну  Оторопчу Л.Б. прийшла Чупилка І.О.,- енергійна та чудова людина. Результатом її роботи став дружній згуртований колектив, де панують принципи взаємоповаги, взаємовиручки та  професіоналізму.  

  На даний час у дошкільному закладі функціонує одна різновікова група, яку відвідує 20 діток.        

       Зараз у « Веселкі» працює згуртований колектив однодумців, який старанно ставиться до своїх обовʼзків. Це вихователі Савенко Н.В  та Горбенко Т.П., музичний керівник Гороховська І.О., помічник вихователя Копелець Л.І., кухар Ракоїд О.О., та завідувач господарством Мозгова Т.О.

Навчально-виховний процес будується на основі Базового компоненту дошкільної освіти, комплексньої освітньої програми  Світ дитинства, програма виховання і навчання від 2 до 7 років Дитина.

   Починаючи з раннього віку, ми вводимо дітей у чарівний та загадковий світ пізнання, зокрема, знайомимо їх з історичною, культурною, національною, географічною, природноекологічною самобутністю рідного краю та прищеплення почуття нерозривного зв`язку із корінням свого роду, належності до великої нації.

У нас створено розвивальне середовище для формування у дітей життєвої компетентності, освітньо-виховний процес наближений до реального життя. Ми дбаємо про підготовку до школи, про те щоб дати дитині знання, уміння, навички навчальної діяльності.

 Всі ми знаємо, що всі діти талановиті, кожен по своєму, тому кожного року в дитячому закладі проводиться багато різних виховних годин та різноманітних свят, де вихователі залучають не тільки дітей, а і їх батьків.                                                                                                                                    

  Про нашу «маленьку країну», про наш улюблений садочок «Веселка» ми готові розповідати  ще багато.  Історія його  велика та майже безмежна , якщо згадати  про кожного маленького жителя нашої країни, бо заради них , веселих та гомінких , питливих та  непосидючих, ми і робимо  цю історію.    І нам є ким пишатися.  Історія садка продовжується  , і його майбутнє у надійних  та турботливих  руках.

Comments